Сумка для м'ячів SELECT FOOTBALL BAG
Колір: чорний (010)
Матеріал: 100% поліестер
Діаметр дна: 44 см Висота: 84 см
Особливості: сумка для 10-12 футбольних м’ячів
Країна-виробник: Індія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Practic |
| Країна виробник | Пакистан |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Нестандартна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 18 см |
| Глибина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 779 ₴


